MET COMME PREVU SNELSTE IN RUBRIEKEN OP TIJD EN OVER TWEE FASEN OP CH DE WOLDEN

Dubbelslag van Hessel Hoekstra

VEENINGEN – Hessel Hoekstra sloeg donderdag en vrijdag een dubbelslag in de tweede week van CH De Wolden.

In de Big Tour van het CSI1 won hij twee keer met zijn achtjarige bruine ruin Comme Prevu (v. Comme il Faut). Hoekstra zegevierde donderdag op het parcours op tijd. Een dag later herhaalde hij zijn succes over twee fasen. Toen werd Bas van der Aa negende met de bruine merrie E. Guriel.

Bjorn Egberink legde vrijdagmiddag met de zevenjarige vosruin Commis Voyageur (v. Comme il Faut) beslag op de derde positie over twee fasen (1,35 meter) voor de Bronze Tour van het CSI2.

Remco Been reed vrijdag naar de tweede plek in de rubriek voor zesjarige paarden met de bruine hengst I Am London Apple. Jan Gohl eindigde met de tien jaar oude merrie Querly Li R Z als tiende in de rubriek over 1,20 meter op tijd voor de Small Tour van het CSI1.

Lisa Everts en Willem Greve bezetten donderdag allebei een achtste plaats in rubrieken voor het CSI2. Greve deed dat met de achtjarige schimmelmerrie Gogo over 1,40 meter op tijd voor de Gold Tour, de amazone uit Enschede in de proef over 1,35 meter op tijd voor de Silver Tour.Bij het CH De Wolden wordt net als donderdag ook op vrijdag in de heetste uren van de middag niet gereden. Het programma wordt om 18.00 uur hervat met de rubrieken voor de Silver en Gold Tour van het CSI2.

 

Meer Springen

»
ERMELO – Op de twee slotdagen van het CSI1* op het sportcentrum van de KNHS in Ermelo waren er overwinningen voor Jeroen Dubbeldam over 1,35 meter... (05-05-2025)
»
MANNHEIM - Hessel Hoekstra was zondag een van de beste Nederlandse ruiters tijdens de wedstrijd voor de EEF Nations Cup in Mannheim. De ruiter van... (05-05-2025)
»
ERMELO – Matt Garrigan met de elfjarige bruine merrie Grace V (v. London) en Anke Bekhuis met de vijftien jaar oude ruin Acuero (v. Acorado,... (03-05-2025)
»
SAASVELD -  Het vrij springen van maandag in Saasveld draaide voor Emily Sanders uit op een bijzondere avond. De Hengelose won met twee loten... (30-04-2025)
»
SAASVELD – De vierjarige bruine ruin Ribolensky (v. Ibolensky x Action Breaker x Canturano I) werd maandag in de prima gevulde Ankerhal te Saasveld... (29-04-2025)
»
HAGEN – Annelies Vorsselmans legde zondag beslag op een fraaie tweede plaats in de strijd om de Grote Prijs van het toernooi Horses & Dreams... (28-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve hield op de laatste dag van het NK springen in Deurne zijn hoofd koel. De titelverdediger en koploper na twee onderdelen was... (27-04-2025)
»
DEURNE - Meike Zwartjens veroverde zondag brons in het NK voor young riders. De amazone uit Raalte had voldoende aan een vijfde plaats op de slotdag... (27-04-2025)
»
DEURNE – Uitgerekend bij de strijd om de nationale springtitel meldde Gert-Jan Bruggink zich vrijdag nadrukkelijk terug aan het front. Met een knappe... (26-04-2025)
»
DEURNE – Met Willem Greve op goudkoers, Hessel Hoekstra op de vierde en Gert-Jan Bruggink op de zevende plaats gaat hippisch Twente met een hoopvol... (25-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve is de strijd om het nationaal kampioenschap springen in Deurne foutloos begonnen. De titelverdediger sloot het eerste onderdeel... (24-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve verdedigt vanaf donderdag in Deurne zijn nationale titel bij de springruiters. Dit keer niet met Grandorado TN NOP, waarmee hij... (23-04-2025)
»
SAASVELD – De Ankerhal in Saasveld is maandagavond 28 april weer het toneel van de jaarlijkse finaleavond vrij springen van de Rijpaarden... (23-04-2025)
»
BUSTO ARSIZIO - Jennifer Munsterhuis kijkt ‘onwijs blij’ terug op haar prestaties tijdens haar twee weken durende verblijf bij het concours in het... (21-04-2025)
»
TUBBERGEN – Hessel Hoekstra beleefde vrijdag een topdag tijdens het concours van Het Twentse Ros Albergen. In Tubbergen zegevierde hij eerst in de... (18-04-2025)
»
TUBBERGEN – Don Willemsen scoorde donderdag tijdens het concours van Het Twentse Ros Albergen de meeste stijlpunten in de rubriek voor vijfjarige... (18-04-2025)
»
De organisatie van het concours hippique van PSV Het Twente Ros kan ook dit keer weer een beroep doen op de onmisbare medewerking van de scouts van... (16-04-2025)
»
TUBBERGEN – Gerben Morsink bleek dinsdag niet te kloppen in de rubriek over 1,35 meter op de eerste dag van het concours hippique van Het Twentse Ros... (16-04-2025)
»
Peter Olthof is tijdens het concours van Het Twentse Ros een van de ruiters uit de nabije omgeving, die zijn zinnen zet op goede prestaties. Voor de... (15-04-2025)
»
Ze waren alle drie nog maar twee jaar jong, toen ze voor het eerst op een pony werden gezet. Zeven jaar later deden ze stuk voor stuk al ervaring op... (14-04-2025)