Dubbeldam derde met Quality Time

BASEL - Jeroen Dubbeldam eindigde donderdag met BMC Quality Time Tn als derde in de hoofdrubriek van de dag over 1,55 meter met barrage tijdens het internationale concours hippique in Basel. De nationale kampioenscombinatie van 2011 moest de eer gunnen aan Rolf-Göran Bengtsson met Casall la Silla, die 0,26 seconde eerder door de finish gingen. Patricre Delaveau werd tweede met Ornella Mail HDC.

In de openingsrubriek over 1,40 meter verdiende Dubbeldam met Zenith SFN de achtste prijs. Hans Dieter Dreher won met Constantin B.

Jos Lansink greep vijdag de vijfde plek in het 1,55 meterspringen met barrage. Lansink deed het in de extra omloop rustig aan met Cavalor Valentina van 't Heike, die opnieuw vorderingen maakte in het natraject van haar blessure. De Brit Ben Maher was de rapste. 

Gerco Schröder kwam met Eurocommerce California als negende uit de strijd in het progressief springen met twee jokers. De Tubbergenaar veroverde net als winnaar Sergio Alvares Moya de maximale honderd punten, maar had wel een kleine tien seconden meer nodig.

Zaterdag en zondag was er weinig succes weggelegd voor de uit deze regio afkomstige ruiters. Jos Lansink presteerde van de drie nog het best door in de Grote Prijs als vijftiende te eindigen na een springfout met Valentina van ´t Heike. Gerco Schröder belandde met Eurocommerce California op de 25ste positie na een springfout in de eerste manche. Jeroen Dubbeldam beëindigde het parcours voortijdig met BMC Quality Time Tn.

Dubbeldam werd eerder op de dag nog vijftiende met BMC Utascha SFN in de door Patrice Delaveau met Ornelle Mail HDC gewonnen rubriek over 1,50 met barrage na een springfout in het basisparcours.

Meer Springen

WIERDEN - De eerste editie van Eurojump Wierden van 2026 zit er weer op. Roderick van den Engh besliste de rubriek over 1,30 meter met twee fasen in... (31-03-2026)
Mart IJland reed afgelopen week goed van voren mee tijdens de Toscana Tour in het Italiaanse Arezzo. De ruiter van Stal Geerink boekte een zege en... (30-03-2026)
De Ankerhal in Saasveld vormt vanavond (vrijdag 27 maart) en morgen het decor van de voorselecties voor de finale van het traditionele vrij springen... (27-03-2026)
Lars Wigger mocht zich zondag twee maal tot winnaar laten kronen tijdens het Noaber Springen in Denekamp. In de buitenlucht zegevierde hij in eigen... (26-03-2026)
Steven Veldhuis heeft een uitstekend weekend achter de rug op het Green Valley Estate in Deurne, waar jaarlijks ook het NK springen wordt gehouden.... (25-03-2026)
PARIJS – Willem Greve hield zijn prima vorm afgelopen weekend vast in de Franse hoofdstad Parijs. Tijdens het CSI5* Saut Hermès eindigde de... (24-03-2026)
Van de twaalf beloftes die dit jaar deel uitmaken van het KNHS Talententeam 2026 komen er twee uit Twente. Sterre van Houte bij de eventing en... (18-03-2026)
DEN BOSCH – Hessel Hoekstra sloot zondag een voor hem prima verlopen CSI5* The Dutch Masters af met een mooie negende plaats in de strijd om de Grote... (15-03-2026)
DEN BOSCH – Hessel Hoekstra opende zijn driedaagse tijdens het CSI5* The Dutch Masters in Den Hosch vrijdag met een keurige vierde plek op zijn... (14-03-2026)
DEN BOSCH – Willem Greve slaagde er donderdagavond tijdens The Dutch Masters op knappe wijze in zijn titel als Best of Champions te prolongeren. (13-03-2026)
RIJSSEN – Cindy Kosse staat de komende dagen voor een mooie nieuwe uitdaging. De kersverse nationaal kampioene over 1,30 meter gaat vanaf vrijdag van... (12-03-2026)
Robert Vos tekende zaterdag voor een mooie overwinning in de vijfde week van de Andalucia Sunshine Tour in het Spaanse Vejer de la Frontera. De... (09-03-2026)
HERNING – Hessel Hoekstra voegde zaterdag weer een fraaie zege toe aan zijn toch al uitgebreide erelijst. (08-03-2026)
Willem Greve eindigde afgelopen weekend twee keer als vijfde en even vaak als tiende tijdens het CSI in het Belgische Opglabbeek. (02-03-2026)
ENSCHEDE – Gerben Morsink is er trots op dat zijn 17-jarige zwartbruine dekhengst Navarone Z (v. Nabab de Reve) deze week zowel röntgenologisch als... (28-02-2026)
ERMELO - Cindy Kosse veroverde donderdag op knappe wijze de nationale titel van de KNHS in de klasse over 1,30 meter. Met haar negenjarige bruine... (26-02-2026)
KRONENBERG – De tienjarige donkerbruine ruin Excellence (v. Excentriek) doet zijn naam de laatste weken alle eer aan. In het zadel van Jordy Wilken... (24-02-2026)
GENT – Wesley Mulder legde zondag met zijn negenjarige bruine merrie C-Livia Rv Z (v. Cohinoor VDL) beslag op een keurige vijfde plek in de Grote... (24-02-2026)
KRONENBERG – De tienjarige donkerbruine ruin Excellence (v. Excentriek) doet zijn naam de laatste weken alle eer. In het zadel van Jordy Wilken werd... (24-02-2026)
VEJER DE LA FRONTERA - Thijmen Vos liet zaterdag met de zestien jaar oude ruin Feliek-H (v. Azteca VDL) een mooie tweede plaats noteren in de rubriek... (24-02-2026)