ERIC TEN CATE RIJDT DAG NA ZEGE NAAR TWEEDE PLEK

Conor Drain nu wel de sterkste

Conor Drain met Dialetto PS

EXLOO – Conor Drain schreef vrijdag de belangrijkste rubriek van het CSI2 in Exloo op zijn naam. Met zijn elfjarige bruine ruin Dialetto PS (v. Diarado) was de Ier de snelste foutloze deelnemer op het parcours over 1,45 meter op tijd voor de Big Tour.

Een dag eerder had Drain met hetzelfde paard al de tweede prijs veroverd in de afsluitende rubriek over dezelfde hoogte. Jordy Wilken eindigde als zesde met de even oude schimmelruin Horion Z (v. Horion de Libersart). 

Eric ten Cate was met de negenjarige bruine ruin Ivoor (v. Eldorado van de Zeshoek) dichtbij zijn tweede overwinning in het hippisch centrum van Exloo. Hij finishte als tweede in de rubriek over 1,40 meter met twee fasen. Mart IJland legde met de tienjarige bruine ruin Hero (v. Cantos) beslag op de zesde plek. Bas van der Aa werd negende met de elfjarige vosruin Gaen (v. Quintago) en Annelies Vorsselmans tiende met haar acht jaar oude vosmerrie Jolita (v. Arezzo VDL).

Zevende plaatsen waren er in de Medium Tour van het CSI1 over 1,20 meter voor Hessel Hoekstra met de negenjarige bruine merrie Florence (v. Connor) in de wedstrijd met twee fasen en voor Jessie Wiefferink met de achtjarige vosruin Just for Fun in de proef op tijd.

Meer Springen

»
VRAGENDER – De eerste drie dagen van Outdoor Gelderland leverden evenveel Twentse zeges op. Joanne Wes won woensdag de rubriek over 1,35 meter voor... (13-06-2025)
»
TUBBERGEN – Drie Twentse springtoppers moesten het zondag uiteindelijk afleggen tegen een ontketende Friezin in de strijd om de Grote Prijs van... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Een Grote Prijs winnen is mooi. Als je dat ook nog eens kunt doen in je eigen gemeente maakt dat het extra leuk. Eric ten Cate deed het... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Voor Lars Schröder en Matt Garrigan was de strijd om de Grote Prijs van Twente zondag hun laatste concours bij hun huidige werkgever.... (08-06-2025)
»
DRAMMEN – Thijmen Vos eindigde zaterdag met het Nederlandse team knap als derde bij de wedstrijd voor de EEF Nations Cup in het Noorse Drammen.... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – De absolute hoofdrol op de voorlaatste dag van Jumping Schröder Twente was zaterdag voor Iris Michels. De 22-jarige amazone uit het... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Jeroen Dubbeldam troefde vrijdag dertien concurrenten af in de strijd om de zege in de tweede kwalificatie voor de Grote Prijs van CSI2*... (06-06-2025)
»
TUBBERGEN – Daan van Geel schreef vrijdag tijdens CSI2* Jumping Schröder Twente de rubriek over 1,45 meter op tijd op zijn naam. De ruiter uit het... (05-06-2025)
»
TUBBERGEN – Twee van de drie zeges in de rubrieken op de eerste dag van Jumping Schröder Twente werden woensdag opgeëist door deelnemers uit de... (05-06-2025)
»
Toen Rik en Tom Leuveld werden benaderd om een rol te spelen bij Jumping Schröder Twente hoefden de broers uit Borne niet lang na te denken. “Het is... (04-06-2025)
»
De regionale oud-winnaars van Jumping Schröder waren in het verleden niet alleen enthousiast over hun zeges, maar zijn dat nu zeker net zoveel over... (03-06-2025)
»
Al vele jaren bestaat er een hechte band tussen de broers Schröder en Huiskes-Kokkeler. Het autobedrijf is ook nu weer een van de hoofdsponsors van... (02-06-2025)
»
VEENINGEN – Meike Zwartjens was afgelopen weekend tijdens de internationale wedstrijden voor de jeugd in het Drentse Veeningen goed voor twee zeges... (02-06-2025)
»
EINDHOVEN – Willem Greve kwam zondag 0,22 seconde te laat door de finish om de Grote Prijs van het CSI3* in Eindoven aan zijn erelijst te mogen... (01-06-2025)
»
Horst in ’t Veld, de nieuwe voorzitter van Jumping Schröder, is bepaald niet onbekend met de hippische wereld. Hij groeide op in Lemselo, de... (01-06-2025)
»
Het nieuw aan het programma toegevoegde onderdeel Haring & Hoefgetrappel moet tijdens Jumping Schröder Twente een mooi bedrag opleveren voor twee... (31-05-2025)
»
Met de terugkeer na zes jaar van de internationale status is Jumping Schröder van woensdag 4 tot en met zondag 8 juni verzekerd van een zeer sterk... (30-05-2025)
»
Burgemeester Anko Postma van Tubbergen, sinds september 2023 in functie in het ambt, is enthousiast over de nieuwe opzet van Jumping Schröder. Het is... (29-05-2025)
»
Tom Brinkman is samen met Gerco Schröder verantwoordelijk voor het invullen van de wedstrijdorganisatie van Jumping Schröder Tubbergen. De... (28-05-2025)
»
Thijmen Vos was goed in vorm tijdens het CSI in Riesenbeck. De ruiter uit Wierden boekte donderdag een fraaie zege over 1,40 meter op tijd met zijn... (25-05-2025)