Besten klopt Veldhuis en Makkinga

MARIENHEEM - Arthur Besten slaagde er donderdag tijdens de Sallandse Ruiterdagen in Marienheem in met Colorado Steven Veldhuis met CSI en Anne-Liza Makkinga met Clever achter zich te houden. Op het klassieke parcours in de klasse M was Besten bijna een volle tel sneller dan Veldhuis, terwijl Makkinga iets meer dan een seconde moest toegeven. Lisa Jansen greep met Coco Chanel de zege in de progressieve L-rubriek. Ze was ook aanzienlijk sneller dan Leontine Bruin met BB 007 en Jack Broek met Capido G.  

Jan Diepman stuurde Carthino's Boy naar een overtuigende triomf in de klassieke rubriek voor de eerste L-groep. Michel Priemis met Blizodea en Marell Vlierman met Boyco bezetten de plekken twee en drie. Het progressief springen ging naar Lieke Ophof met Citanja, die ook Bert Breen met Tacho en Priemis met Blizodea ver vooruit snelde.

Johan en Yoeri Marsman verdeelden de overwinningen in de tweede L-groep. Johan won op het klassieke parcours met Aninn. Jack Broek met Chianti en Pleun Steenbeeke met Jufferbeek's Waterval waren zijn naaste belagers. Yoeri Marsman zette met Carcagno de progressieve wedstrijd naar zijn hand. Hij had het meest te duchten van Linda Klaassen met Babich en Jolanda Tissingh met Wildrose.

Joke Dijk kreeg met Djiego de meeste stijlpunten in de klasse B (80,5), al was het verschil met Babel van de Rijdt met Daraldino niet groot (80). Chantal Steggink nam met Close Up Vodea de derde stek voor haar rekening (77). Ilse Dijsselhof was veruit het best op het progressieve onderdeel, waarin Van de Rijdt nogmaals tweede werd en Carolien Teggeler met Dohirkeness de derde plaats opeiste.

Meer Springen

»
SAMORIN – Mart IJland beleefde een mooie zondag in het Slowaakse Samorin. Hoogtepunt van de dag was zijn overwinning in de finale van de Big Tour... (03-11-2025)
»
WIERDEN – De strijd om de Grote Prijs van Indoor Wierden draaide zaterdag uit op een mooi succes voor ruiters die actief zijn voor stallen uit de... (02-11-2025)
»
LYON – Willem Greve is prima op dreef tijdens het CSI5* Equita Lyon. De nationaal kampioen uit Markelo zegevierde vrijdag in de rubriek over 1,50... (01-11-2025)
»
WIERDEN – Roderick van den Engh was donderdag tijdens Indoor Wierden veruit de beste ruiter in de rubriek over 1,30 meter met twee fasen. Met zijn... (31-10-2025)
»
LEEUWARDEN – In de schaduw van Willem Greve en Hessel Hoekstra, die succesvol acteerden in het CSI3*, deden Jessie en Evi Wiefferink afgelopen week... (29-10-2025)
»
ERMELO– De Stichting Nederlands Olympiade Paard heeft twee talentvolle paarden vastgelegd die daarmee in ieder geval tot en met het WK in Aken 2026... (27-10-2025)
»
DENEKAMP – Dafne Helthuis schreef vrijdag tijdens Euregio Indoor Denekamp het masterspringen op haar naam. Met haar elfjarige vosmerrie Joanna bleef... (27-10-2025)
»
LEEUWARDEN – Willem Greve kan ook dit Jaar terugkijken op een prima optreden tijdens het CSI3* Indoor Friesland. De nationaal kampioen uit Markelo... (26-10-2025)
»
DENEKAMP – Stijn Roelink was dinsdag de baas in de hoogste rubrieken van Euregio Indoor Denekamp. De Lattropper won met respectievelijk Diamond en... (23-10-2025)
»
DENEKAMP – Joël Lustenberger schreef zaterdag tijdens de GMB Wintercompetitie de rubriek voor vijf- en zesjarige paarden over twee fasen op zijn naam... (21-10-2025)
»
HELLENDOORN – Claudia Morsink tekende zaterdag voor de enige Twentse zege in de eerste wedstrijd van de Roelofsen Horse Trucks Winter Classics van... (19-10-2025)
»
OLIVA – Willem Greve schreef zondag de Grote Prijs van de Mediterranean Equestrian Tour in  het Spaanse Oliva over 1,50 meter op zijn naam. (12-10-2025)
»
LUTTENBERG – Edwin Oosterbroek is geen ruiter die geregeld als winnaar voor de prijsuitreiking wordt opgeroepen. Tijdens het indoor Haverspringen in... (07-10-2025)
»
GORLA MINORE – Mart IJland en Jasmin Seppälä-Geerink deden afgelopen weekend beiden een forse greep in de prijzenpot tijdens het CSI in het... (07-10-2025)
»
Hessel Hoekstra boekte prima resultaten in de eerste week van de Mediterranean Equestrian Tour in het Spaanse Oliva. Hij sloot die zondag af met een... (06-10-2025)
»
SAASVELD – Het kon vrijdag niet op voor Steven Veldhuis tijdens Jumping Indoor Saasveld. De Haaksbergenaar regeerde als een vorst en zegevierde in de... (03-10-2025)
»
SAASVELD – Stef Veldhuis was woensdag de absolute uitblinker op de eerste dag van Jumping Indoor Saasveld. De jonge Haaksbergenaar zegevierde over 1,... (02-10-2025)
»
SAASVELD - De herfst is in aantocht en dat betekent dat de springruiters zich weer verplaatsen naar binnen. De eerst wedstrijd in deze regio is... (25-09-2025)
»
RIESENBECK – Annelies Vorsselmans reisde zondag met een fijn gevoel terug naar Weerselo na haar optreden tijdens het CSI5* in het Duitse Riesenbeck.... (15-09-2025)
»
KRONENBERG – Willem Greve deed van zich spreken tijdens het CSI2* De Peelbergen in Kronenberg. De nationaal kampioen boekte onder meer een zege in de... (14-09-2025)