Besten klopt Veldhuis en Makkinga

MARIENHEEM - Arthur Besten slaagde er donderdag tijdens de Sallandse Ruiterdagen in Marienheem in met Colorado Steven Veldhuis met CSI en Anne-Liza Makkinga met Clever achter zich te houden. Op het klassieke parcours in de klasse M was Besten bijna een volle tel sneller dan Veldhuis, terwijl Makkinga iets meer dan een seconde moest toegeven. Lisa Jansen greep met Coco Chanel de zege in de progressieve L-rubriek. Ze was ook aanzienlijk sneller dan Leontine Bruin met BB 007 en Jack Broek met Capido G.  

Jan Diepman stuurde Carthino's Boy naar een overtuigende triomf in de klassieke rubriek voor de eerste L-groep. Michel Priemis met Blizodea en Marell Vlierman met Boyco bezetten de plekken twee en drie. Het progressief springen ging naar Lieke Ophof met Citanja, die ook Bert Breen met Tacho en Priemis met Blizodea ver vooruit snelde.

Johan en Yoeri Marsman verdeelden de overwinningen in de tweede L-groep. Johan won op het klassieke parcours met Aninn. Jack Broek met Chianti en Pleun Steenbeeke met Jufferbeek's Waterval waren zijn naaste belagers. Yoeri Marsman zette met Carcagno de progressieve wedstrijd naar zijn hand. Hij had het meest te duchten van Linda Klaassen met Babich en Jolanda Tissingh met Wildrose.

Joke Dijk kreeg met Djiego de meeste stijlpunten in de klasse B (80,5), al was het verschil met Babel van de Rijdt met Daraldino niet groot (80). Chantal Steggink nam met Close Up Vodea de derde stek voor haar rekening (77). Ilse Dijsselhof was veruit het best op het progressieve onderdeel, waarin Van de Rijdt nogmaals tweede werd en Carolien Teggeler met Dohirkeness de derde plaats opeiste.

Meer Springen

EINDHOVEN – Hessel Hoekstra was vrijdag tijdens het CSI Eindhoven dichtbij een overwinning in de rubriek over 1,40 meter met twee fasen. (15-05-2026)
ST. MARGARETHEN – Nina Stegeman liet donderdag en vrijdag opnieuw een prima indruk achter bij wedstrijden in het Oostenrijkse St. Margarethen. Ze... (15-05-2026)
Jennifer Munsterhuis leverde donderdag prima werk af tijdens Jumping Bonheiden. De amazone uit De Lutte eindigde met haar tienjarige vosmerrie Pebble... (14-05-2026)
Anja Moret reed zondag met haar merrie Ilamine du Thurin (v. Dakar VDL) naar een fraaie derde plaats in de Grote prijs van de Good Tour in Deurne. De... (11-05-2026)
WIERDEN – Het verschil tussen de nummer een en twee in de Grote Prijs van het meiconcours in Wierden bedroeg uiteindelijk slechts 0,02 seconde. Met... (09-05-2026)
KRONENBERG – Jesse Berkers overklaste vrijdag met zijn in 2019 geboren bruine ruin Oklahoma Vg (v. Manchester van ’t Paradijs) de concurrentie in de... (09-05-2026)
WIERDEN – Wesley ter Harmsel trok donderdag de zege naar zich toe in de toprubriek over 1,40 meter met twee fasen tijdens het meiconcours van De... (08-05-2026)
DIEPENHEIM – David Ljungcrantz eiste dinsdag de zege op in de hoofdrubriek over 1,35 en 1,40 meter tijdens het Rapide springen in Diepenheim. Met... (07-05-2026)
MANNHEIM – Twee foutloze ritten van uitblinker Willem Greve met zijn negenjarige voshengst Party in de Hus (v. Kannan) konden niet voorkomen dat... (06-05-2026)
ERMELO – Meike Zwartjens en Thijmen Vos speelden afgelopen weekend hoofdrollen tijdens het CSI2* in Ermelo. Vooral de amazone uit Raalte was op dreef... (04-05-2026)
BUSTO ARSIZIO – Nina Stegeman maakte vrijdag in het Italiaanse Busto Arsizio haar debuut in het nationale kwartet bij de children en dat leverde... (01-05-2026)
DEURNE – Ook vorig jaar waren ze al eerste en tweede bij het NK springen. Dit keer waren de rollen omgedraaid en ging Michael Greeve er met de zege... (26-04-2026)
DEURNE – Nog volop verwikkeld in de strijd om prolongatie van zijn nationale titel springen bij de senioren was Willem  Greve zaterdag niet te... (25-04-2026)
DEURNE – Willem Greve bleef vrijdag met beide paarden foutloos op de tweede dag van het NK springen voor senioren. (24-04-2026)
DEURNE – Op de eerste dag van het NK springen bij de senioren zit drievoudig en regerend kampioen Willem Greve na de eerste dag op het vinkentouw.... (23-04-2026)
DEURNE - Het beste resultaat van een regionale deelnemer bij het NK springen kwam donderdag van Thijmen Vos. Op het eerste onderdeel voor de young... (23-04-2026)
Willem Greve met Party in de Hus tijdens de Grote Prijs van afgelopen zondag in Albergen.
DEURNE - Willem Greve verdedigt dit weekend in  Deurne zijn nationale titel bij de springruiters. De laatste drie keer dat hij deelnam won de ruiter... (22-04-2026)
SAASVELD – De vosmerrie Tadessa (v. Tattoo H&DB TN x Poker de Mariposa x Quality Time TN) maakte maandag de beste indruk tijdens de finale van... (21-04-2026)
TUBBERGEN – De strijd om de René Viscaal Memorial Zodiac Grote Prijs van het concours van PSV Het Twentse Ros Albergen mondde zondag voor veel... (19-04-2026)
TUBBERGEN – Pascalle Lienesch zegevierde vrijdag in de strijd om de Kleine Grote Prijs van het concours van PSV Het Twente Ros met haar zeven jaar... (18-04-2026)