Ben Schröder geregeld in de prijzen

VALKENSWAARD - Ben Schröder hoefde zaterdag alleen de Belg Michael van den Bosch en Watch Me voorrang te verlenen in de rubriek voor zes- en zevenjarige paarden tijdens het CSI in Valkenswaard. De Tubbergenaar eindigde op de terreinen van oud-topruiter Jan Tops als tweede met BMC Claire. In deze wedstrijd legde Jorn Emschhoven met VDL Groep Zimba vijfde en met VDL Groep Zucarlos zesde.

Jorn Emschoven zat ook goed van voren in de rubriek over 1,20 meter direct op tijd. Hij werd vijfde met CDL Groep Zimba en achtste met VDL Groep Zucarlos.

Ben Schröder is goed op dreef op Brabantse bodem, want hij reed nog diverse keren prijs. Zo liet hij zich vrijdag al van voren zien in de rubriek over 1,45 meter met barrage, waarin hij Unaniem naar een fraaie vierde plaats stuurde. Jos Lansink noteerde met Calistro 17 de zevende positie, Chantal Regter werd met Uno negende en Wim Schröder met Ultimo elfde.

Met Eurocommerce Seoul was Ben Schröder in het 1,40 meter-springen direct op tijd goed voor de negende plaats. In deze rubriek werd Tom Brinkman met Valesca netjes vierde en finishte Jos Lansink op Canezaro met een tijdfoutje als veertiende.

In de vrijdagrubriek voor de jonge paarden over twee fasen eindigde Ben Schröder in de zandarena als elfde met BMC Claire. Chantal Regter zat met Eurocommerce Osaka goed van voren met een vijfde plek en ook haar vriend Tom Brinkman met Zero (achtste) en Wim Schröder met Zamoerai (zestiende) bleven zonder fouten.

Chantal Regter deed het met een negende plaats op de achtjarige Belgische vosruin BMC Casper de Muze ook goed in het springen over 1,35 meter tegen de klok. Gerco Schröder met Eurocommerce Pensylvania (vijftiende) en Jos Lansink met Calimero van 't Roth (zestiende) hielden de lei eveneens schoon.

Op het parcours over 1,45 meter in de Big Tour was Ben Schröder zaterdag met Eurocommerce op de twaalfde stek de beste vertegenwoordiger uit de regio.

Foto Ben Schröder van Lenneke Veerbeek/TC Tubantia

Meer Springen

»
RIESENBECK – Annelies Vorsselmans reisde zondag met een fijn gevoel terug naar Weerselo na haar optreden tijdens het CSI5* in het Duitse Riesenbeck.... (15-09-2025)
»
KRONENBERG – Willem Greve deed van zich spreken tijdens het CSI2* De Peelbergen in Kronenberg. De nationaal kampioen boekte onder meer een zege in de... (14-09-2025)
»
TUBBERGEN – In zijn woning in Tubbergen is deze week Bernard Schröder op 91-jarige leeftijd overleden. De vader van de broers Ben, Wim en Gerco... (12-09-2025)
»
RIJSSEN – Eric ten Cate ging dinsdag net als een jaar eerder aan de haal met de zege in de finale van de TCN Jumping Tour. De ruiter uit Geesteren... (09-09-2025)
»
DEURNE – Mart IJland grossierde afgelopen weekend in prijzen tijdens de Summer Tour en de finales voor Young Horses op het Equestrian Estate in... (08-09-2025)
»
LANGEVEEN – Van de steeds zeldzamer wordende concoursen op graspistes is dat van de Molenruiters in Langeveen een fraai overgebleven pareltje. Dat... (07-09-2025)
»
LANGEVEEN – Er gaat bijna geen concours voorbij waar hij aanwezig is, of Hessel Hoekstra slaagt er wel in minimaal één rubriek winnend af te sluiten... (06-09-2025)
»
BRUSSEL – Gerben Morsink kijkt met gemengde gevoelens terug op het afgelopen weekend, waarin hij deelnam aan de Stephex Masters in Brussel. Tegenover... (02-09-2025)
»
VEENINGEN – Het kan niet op voor Hessel Hoekstra. Ook in de hoofdrubriek van Outdoor Zuidwolde greep de ruiter van Stal Wiefferink de hoofdprijs. (31-08-2025)
»
VEENINGEN – Twee dagen na zijn fraaie zege in Veeningen over 1,40 meter met twee fasen mocht Willem Greve zich vrijdag opnieuw als winnaar laten... (29-08-2025)
»
ZUIDWOLDE - Willem Greve kende woensdag een puike start bij Outdoor Zuidwolde. In de wedstrijd over 1,40 meter met twee fasen eindigde Greve als... (29-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Paarden minnend Twente is een fraai trainingscentrum rijker. De laatste hand moet weliswaar nog worden gelegd aan het Horse Centre... (27-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Paarden minnend Twente is een fraai trainingscentrum rijker. De laatste hand moet weliswaar nog worden gelegd aan het Horse Centre... (27-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Een dag na zijn eclatante overwinning in de Grote Prijs van Geesteren was Hessel Hoekstra opnieuw de complete concurrentie de baas.... (26-08-2025)
»
VRAGENDER – Jennifer Munsterhuis toonde zaterdag tijdens Outdoor Vragender geen medelijden met haar tegenstanders in de rubriek over 1,35 meter. Met... (25-08-2025)
»
VALKENSWAARD - Frank Schuttert mocht zondag de eerste prijs in ontvangst nemen na de strijd om de Grote Prijs van het CSI2* over 1,45 meter met... (25-08-2025)
»
TUBBERGEN – De eerste editie van Hippisch Geesteren op de accommodatie van de BWG Stables in Tubbergen leverde zondag in de strijd om de Grote Prijs... (24-08-2025)
»
TUBBERGEN – Lars Schröder boekte vrijdag én zaterdag tijdens Hippisch Geesteren een mooie zege op het voor hem vertrouwde terrein van de BWG Stables... (23-08-2025)
»
VALKENSWAARD – Willem Greve beleefde een uitstekend verlopen vrijdag tijdens het evenement voor de Global Champions Tour op de terreinen van Jan Tops... (22-08-2025)
»
TUBBERGEN – Hessel Hoekstra voegde donderdag nog maar eens een overwinning toe aan zijn ondertussen al best lange erelijst. Tijdens Hippisch Twente... (21-08-2025)