Annet Willems maakt indruk

MARIENHEEM - Annet Willems-Vos uit Wierden maakte zaterdagavond veel indruk in de finale van de Medium Tour. Op het parcours over 1,40 meter greep ze met de imponerende springende negenjarige Armagedon (Solitair x Cavalier) maar net de hoofdprijs. Van de 52 gestarte ruiters haalden er tien de barrage. Willems hoefde zich alleen gewonnen te geven tegen Ibrahim Bisharat. De drievoudig olympisch deelnemer uit Jordanië, al enkele jaren op stal bij Jos Lansink, nam een riskante, maar geslaagde route binnendoorroute met de elfjarige vosruin Bowie Z (Balou du Rouet Z x Jumpilot).

De derde prijs ging naar Niels Nanning met de zelf gefokte Belrose (Action Breaker x Equador). Sander Geerink op Adelgraaf (Burggraaf x Voltaire) en Suus Kuyten op Dallas du Domaine Z (Darco x Calido I) waren sneller dan Annet Willems-Vos, maar finishten als vierde en vijfde met een balk. Robert Vos stuurde Wilco B naar de achtste plek en Ben Schröder eindigde met Anoniem als tiende. Beiden noteerden twee springfouten.

Derde zege Jesper Romp
In de overige rubrieken viel Jesper Romp op, die inmiddels drie proeven gewonnen heeft. Hij pakte zaterdag de rubriek over 1,30 meter met Lancelot du Paradis (v. Enzo du Reverdy), die in eigendom is van de vader van Ibrahim Bisharat. Sander Geerink met Spectrum (v. Spartacus) en Ellen Zwijnenberg met Cunotaire V werden tweede en derde. De plaatsen vijf tot en met toen werden bezet door achtereenvolgens Fred van Straaten met Celottie HS, Harrie Wiering met Alieone, Vincent Geerink met Belle Rosa, Conor Drain met Dobalia, Bjorn Egberink met Bentley en Fabienne Roelofsen met Hallo Hallo.

Jesper Romp won met Vive la Vie (v. Emilion) na barrage ook de finale van de Small Tour over 1,20 meter. De tweede stek was hier voor Maureen Bonder met Une Star de Bacon (v. Quick Star). Dominique Roelofsen met Dante, Conor Drain met Cibalia en Gerco Schröder Dexter namen de posities drie tot en met vijf in. Gerco Schröder werd met Glock's Debalia ook nog achtste.

Conor Drain schreef de wedstrijd over 1,25 meter op zijn met Carmauxgraaf (v. Quasimodo Z). Suus Kuyten werd hier tweede op Wellington Times (v. Londontimes). Dominique Roelofsen reed met Capri Rubertha R naar de derde plek, Harrie Wiering met Dalton naar de zesde en Josta van Straaten met Dabelle S naar de tiende. 

In de finale om de Roelofsen Raalte Salland Cup klasse M voor landelijke ruiters ging Sander Naber met de winst aan de haal. Hij reed de zeer beloftevolle merrie Di Zigeunerin VDL (v. Zavall VDL). In de finale klasse L op vrijdag was Jannine van der Pol de beste met Colfajz (v. Bright Speed).

CSI Salland sluit zondag af met drie internationale rubrieken, waarvan de Roelofsen Horse Trucks Grote Prijs van Salland om 15.00 uur begint. De toegang is gratis.

Zie ook www.csisalland.nl

Meer Springen

»
Bij het momenteel ontbreken van een voorzitter verdeelt Rob Scherphof de taken van preses van PSV Sint Joris samen met de andere bestuursleden Robert... (16-08-2025)
»
STEGEREN – Steven en zoon Stef Veldhuis heersten vrijdag in de hoogste rubrieken tijdens het concours van de Heideruiters op de terreinen van de... (16-08-2025)
»
TUBBERGEN – De Schröder Masterclass is een garantie voor spektakel. De 24ste editie van het evenement op het Tubbergse stadhuisplein voor de... (12-08-2025)
»
TUBBERGEN – Het plein voor de Pancratius Basiliek in Tubbergen was op de maandag tijdens de Schröder Masterclass gebruikelijk het domein voor de... (12-08-2025)
»
HOUTEN – Amke Bekhuis presteerde zondag uitstekend met de tweede plaats in de strijd om de Grote Prijs van het CSI2* in Houten. Met haar tienjarige... (12-08-2025)
»
TUBBERGEN – Het venijn in de strijd om de Ladies Cup tijdens de 24ste editie van de Schröder Materclass zat zaterdag weer eens in de... (10-08-2025)
»
Organisaties van sportieve evenementen drijven doorgaans in hoge mate op de inzet van vrijwilligers. Ze vormen vaak het cement van het bouwwerk, dat... (09-08-2025)
»
HOUTEN – Gerco Schröder is aardig op dreef bij het CSI in Houten. Met zijn negenjarige vosruin Chactula PS (v. Exelero 2) bezette hij vrijdag de... (08-08-2025)
»
DUBLIN – Willem Greve won vrijdag met de foutloos gebleven springruiters van TeamNL met overmacht en overtuiging de landenwedstrijd van het... (08-08-2025)
»
Hij moest er aardig wat jaren op wachten, maar in 2024 mocht Bas van der Aa zich als winnaar laten huldigen van de Schröder Masterclass, waar hij al... (08-08-2025)
»
Terwijl de ruitertop zich opmaakt voor spectaculaire sport is er op dinsdagmiddag (12 augustus bij de Schröder Masterclass volop ruimte voor jonge... (07-08-2025)
»
HAAKSBERGEN – Eric ten Cate liet er woensdag geen misverstand over bestaat wie de sterkste was in de hoogste klassen tijdens het Sectolin springen in... (07-08-2025)
»
Legendarisch. Zo mag het traditionele ruiterbal inmiddels wel worden genoemd. Elk jaar barst het feest los, na afloop van de Grote Prijs van... (06-08-2025)
»
HAAKSBERGEN - Meteen al nadat de vosmerrie Porsche Knight (v. Komme Casall TN x Verdi) in maart bij hem op stal kwam, had Steven Veldhuis een goed... (05-08-2025)
»
De piste van de Schröder Masterclass is op maandagavond het podium waarop deelnemers van de Golden Oldies schitteren als vanouds. Als... (05-08-2025)
»
De strijd om de Salta Hobby Horse Cup is op zondag 10 augustus een nieuw onderdeel van de Schröder Masterclass. Deelnemers springen met een... (03-08-2025)
»
LATTROP – Stijn Roelink steeg zaterdag letterlijk naar grote hoogte. Op zijn elfjarige ruin Joyride (v. Denzel van ’t Meulenhof) overwon hij in de... (03-08-2025)
»
Wat ooit begon als een spannende wedstrijddag op haar pony is voor Lisa Spikkert (29) uitgegroeid tot een belangrijke rol binnen de organisatie van... (02-08-2025)
»
LATTROP – De strijd om de Grote Prijs van Het Pandoer draaide vrijdag tijdens het concours van De Grensruiters in Lattrop uit op een bijna compleet... (02-08-2025)
»
Al vanaf de allereerste editie is Gerrit Echtermeijer een vertrouwd gezicht in en rond de piste van de Schröder Masterclass. Niet als ruiter of... (01-08-2025)