Annelies Vorsselmans vijfde in GP

VEENINGEN – Annelies Vorsselmans greep zondag in Veeningen de vijfde plaats in de Grote Prijs van De Wolden. Met haar elfjarige donkerbruine ruin Chambertina (v. Contendro x Dynamo) had ze in de barrage 42,16 seconde nodig om door de finish te geraken. Kirsten Rikkert legde met de twaalfjarige vosmerrie Winde RAG beslag op de zevende plek met twee strafpunten wegens het overschrijden van de tijd. Frank Schuttert maakte met de donkerbruine ruin Arc de Triomphe een springfout en werd achtste.

Annelies Vorsselmans was ruim twee seconden minder snel dan winnaar Jur Vrieling, die met Carrera VDL na 40,08 seconde binnen was. De tweede en derde plek waren voor de Brit Joe Clee met Diablesse de Muze en Leopold van Asten met VDL Groep Zagreb.

Remco Been derde in Silver Tour
Remco Been eindigde als derde in de finale van de Silver Tour. Met de tienjarige bruine ruin Brunetti (v. Briar x Riccione) reed de ruiter uit Geesteren de snelste tijd in de barrage, maar hij tikte onderweg ook een balk uit de lepels. Daardoor gingen Manuel Pizzato met Opium de Brecey en Luiz Felipe de Azevedo Filho met Firestone als enige twee foutloze combinaties hem voor. Been’s stalgenote Britt Wiefferink  leverde met de twaalfjarige bruine ruin Wessels Wybe (v. Cantos x Orthos) een knappe prestatie door vierde te worden. Robert Vos bezette met Dempseys de zevende positie.

Britt Wiefferink werd ook nog tweede in de finale van de Bronze Tour over 1,25 meter. Met de tienjarige bruine merrie Apourti (v. Quinar x Columbus) hoefde ze alleen haar meerdere te erkennen in Andrew Ramsay met Lilly. Ook Annelies Vorsselmans pakte een tweede prijs in een finale. Bij de zevenjarige paarden was ze met de bruine merrie Daisy op een na de sterkste, achter Eoin Mcmahon met Cool Feeling. Dominique Roelofsen werd tiende met Dante.

Foto Annelies Vorsselmans met Chambertina van www.fototrailer.nl

Meer Springen

Mart IJland reed afgelopen week goed van voren mee tijdens de Toscana Tour in het Italiaanse Arezzo. De ruiter van Stal Geerink boekte een zege en... (30-03-2026)
De Ankerhal in Saasveld vormt vanavond (vrijdag 27 maart) en morgen het decor van de voorselecties voor de finale van het traditionele vrij springen... (27-03-2026)
Lars Wigger mocht zich zondag twee maal tot winnaar laten kronen tijdens het Noaber Springen in Denekamp. In de buitenlucht zegevierde hij in eigen... (26-03-2026)
Steven Veldhuis heeft een uitstekend weekend achter de rug op het Green Valley Estate in Deurne, waar jaarlijks ook het NK springen wordt gehouden.... (25-03-2026)
PARIJS – Willem Greve hield zijn prima vorm afgelopen weekend vast in de Franse hoofdstad Parijs. Tijdens het CSI5* Saut Hermès eindigde de... (24-03-2026)
Van de twaalf beloftes die dit jaar deel uitmaken van het KNHS Talententeam 2026 komen er twee uit Twente. Sterre van Houte bij de eventing en... (18-03-2026)
DEN BOSCH – Hessel Hoekstra sloot zondag een voor hem prima verlopen CSI5* The Dutch Masters af met een mooie negende plaats in de strijd om de Grote... (15-03-2026)
DEN BOSCH – Hessel Hoekstra opende zijn driedaagse tijdens het CSI5* The Dutch Masters in Den Hosch vrijdag met een keurige vierde plek op zijn... (14-03-2026)
DEN BOSCH – Willem Greve slaagde er donderdagavond tijdens The Dutch Masters op knappe wijze in zijn titel als Best of Champions te prolongeren. (13-03-2026)
RIJSSEN – Cindy Kosse staat de komende dagen voor een mooie nieuwe uitdaging. De kersverse nationaal kampioene over 1,30 meter gaat vanaf vrijdag van... (12-03-2026)
Robert Vos tekende zaterdag voor een mooie overwinning in de vijfde week van de Andalucia Sunshine Tour in het Spaanse Vejer de la Frontera. De... (09-03-2026)
HERNING – Hessel Hoekstra voegde zaterdag weer een fraaie zege toe aan zijn toch al uitgebreide erelijst. (08-03-2026)
Willem Greve eindigde afgelopen weekend twee keer als vijfde en even vaak als tiende tijdens het CSI in het Belgische Opglabbeek. (02-03-2026)
ENSCHEDE – Gerben Morsink is er trots op dat zijn 17-jarige zwartbruine dekhengst Navarone Z (v. Nabab de Reve) deze week zowel röntgenologisch als... (28-02-2026)
ERMELO - Cindy Kosse veroverde donderdag op knappe wijze de nationale titel van de KNHS in de klasse over 1,30 meter. Met haar negenjarige bruine... (26-02-2026)
KRONENBERG – De tienjarige donkerbruine ruin Excellence (v. Excentriek) doet zijn naam de laatste weken alle eer aan. In het zadel van Jordy Wilken... (24-02-2026)
GENT – Wesley Mulder legde zondag met zijn negenjarige bruine merrie C-Livia Rv Z (v. Cohinoor VDL) beslag op een keurige vijfde plek in de Grote... (24-02-2026)
KRONENBERG – De tienjarige donkerbruine ruin Excellence (v. Excentriek) doet zijn naam de laatste weken alle eer. In het zadel van Jordy Wilken werd... (24-02-2026)
VEJER DE LA FRONTERA - Thijmen Vos liet zaterdag met de zestien jaar oude ruin Feliek-H (v. Azteca VDL) een mooie tweede plaats noteren in de rubriek... (24-02-2026)
GOTHENBURG - Willem Greve won zondagmiddag in Gothenburg voor de derde keer dit seizoen een wedstrijd voor de  FEI Longines Wereldbeker. Een unieke... (22-02-2026)