Anne-Liza Makkinga opent als derde

ZWOLLE - Anne-Liza Makkinga is het CSI2 tijdens Zwolle International donderdag begonnen met een derde plaats in de rubriek direct op tijd voor jonge paarden. Met Boeve's Colmander was ze rond in 57,73 seconde. Dat was te langzaam om winnares Mischa Everse met Zerly (56,10) en nummer twee Maikel van der Vleuten (56,42) met VDL Groep Eureka achter zich te houden.

Tot de achttien foutloze deelnemers behoorden ook Bjorn Egberink met Abies (vijfde), Ben Schröder met Zazou (vijftiende), Hilde Woudstra met Abitibi Blues (zestiende) en Peter Geerink met Orion (zeventiende).

De donderdag werd gekenmerkt door tientallen foutloze ritten in alle rubrieken. Tot absolute topklasseringen van de regioruiters kwam het echter niet. In de zware tour (1,45 meter op tijd) was Rossella de Simone van hen met Lagon de l'Abbaye de beste op de twaalfde plaats. Onder de 41 foutlozen waren ook Kirsten Rikkert met Ugano (14), Pia-Luise Aufrecht met MCB Quintessa (16), Frank Schuttert met Winchester (17), Hendrik-Jan Schuttert met Cerona Z (23), Stephanie Brugman met Qwinto (25), Ben Schröder met BMC Unaniem (26), Chantal Regter met Eurocommerce Vigo (30), Willem Greve met Ude (33) en Caroline Müller met Upgrade (34).

De rubriek over 1,40 meter tegen de klok leverde liefst 48 combinaties op, die zonder missers over de obstakels scheerden. Onder hen Bjorn Egberink met Callan van 't Snerdshof (17), Stephanie Brugman met Witness van 't Paradijs (18), Rossella de Simone met Ulysses M2S (24), Bart Haselbekke met Comar Cruise (29), Chantal Regter met Eurocommerce Macau (33), Pia-Luise Aufrecht met MCB Cassilia (38), Jeroen Dubbeldam met BMC Veyron (41), Mareille Schröder met Winston (44), Willem Greve met Ukato (47) en Hendrik-Jan Schuttert met Up to Date (48).

Peter Geerink meldde zich als eerste ruiter uit deze contreien voorin tijdens het springen over 1,35 meter tegen het horloge. Hij werd elfde met Vythagoras. Achter hem noteerden ook Jeroen Dubbeldam met BMC Versace (12), Hendrik-Jan Schuttert met Wervel (16), Anne-Liza Makkinga met Salinger Veldhoek (22), Kirsten Rikkert met Usshy (24), Hilde Woudstra met Opala (28) en Rossella de Simone met Orson des Hayettes (38) een optreden zonder averij.

Foto Anne-Liza Makkinga van www.fototrailer.nl

Meer Springen

»
LONDON – Hessel Hoekstra presteerde zaterdag en zondag prima tijdens het CSI5* in Londen. Zowel met zijn elfjarige Holsteiner tophengst Comthago VDL... (21-12-2025)
»
WIERDEN – Pim Mulder kende zaterdagavond geen genade met de concurrentie in de afsluitende Grote Prijs van  de zevende editie van de Roelofsen Horse... (21-12-2025)
»
WIERDEN – De toprubriek van Winter Jumping Wierden over 1,35 meter met twee fasen eindigde vrijdag in een dubbele triomf voor zoon Stef en vader... (20-12-2025)
»
WIERDEN – Jordy Wilken bleek woensdag de sterkste in de rubriek over 1,30 meter met twee fasen tijdens Winter Jumping Wierden. In manege De Vossenbos... (18-12-2025)
»
POZNAN – Hessel Hoekstra maakte zondag een prima indruk in de strijd om de Grote Prijs tijdens de Cavaliada Tour in het Poolse Poznan over 1,50 meter... (10-12-2025)
»
A CORUÑA – Willem Greve blijft schitteren op absoluut topniveau. Zondag zegevierde hij met zijn topmerrie Pretty Woman van ’t Paradijs (v. Vigo d’... (07-12-2025)
»
SAASVELD – Het scenario kon niet beter zijn. Een voorzitter die zich de hele week de benen uit het lijf loopt en toch nog even de tijd vindt om op... (07-12-2025)
»
SAASVELD – Noëlle Klokman stal vrijdagavond de show tijdens de Grote Prijs van de Twentse Ruiterdagen in  Saasveld. In de barrage van de wedstrijd... (06-12-2025)
»
SAASVELD – Eric ten Cate was woensdag in de Ankerhal van Saasveld na een spannend verlopen wedstrijd met twee fasen de lachende winnaar na de rubriek... (03-12-2025)
»
VRAGENDER – Met onder het zadel onder meer een van zijn recente troeven Sir Minka Z presenteerde Willem Greve zich afgelopen weekend uitstekend... (03-12-2025)
»
VRAGENDER – Beide zeges in de finales van de GMB Jonge Paarden Competitie in Vragender werden afgelopen weekend en prooi voor Twentse combinaties. (03-12-2025)
»
PRAAG – In de schaduw van het prestigieuze concours van de Global Champions Tour in Praag boekte Lars Schröder met de elfjarige schimmelruin Jaguar (... (24-11-2025)
»
BATHMEN - In de vierde wedstrijd van de GMB Jonge Springpaarden Competitie gingen de overwinningen zaterdag naar Steven Veldhuis en Mart IJland. (24-11-2025)
»
SAASVELD – De volle zussen Lunette en Nanette van de Marijenhoeve (v. Zirocco Blue VDL) bezorgden Enola Mulder woensdag beide een zege op de eerste... (21-11-2025)
»
STUTTGART - Willem Greve won zondag met zijn tienjarige merrie Pretty Woman van ’t Paradijs NOP in Stuttgart op indrukwekkende wijze de vierde... (16-11-2025)
»
MARIËNHEEM – Gerben Morsink maakte zaterdag in Mariënheem in de derde wedstrijd van de Roelofsen Horse Trucks Winter Classics een einde aan de... (16-11-2025)
»
MAASTRICHT – Hessel Hoekstra presenteerde zich zaterdag en zondag drie keer in het voorste gelid tijdens het CSI4* Jumping Indoor Maastricht. (09-11-2025)
»
LUTTENBERG – Drie Twentse combinaties vormden zaterdag de helft van de overgebleven kandidaten voor de zege in de Grote Prijs van de Roelofsen Horse... (08-11-2025)
»
SAMORIN – Mart IJland beleefde een mooie zondag in het Slowaakse Samorin. Hoogtepunt van de dag was zijn overwinning in de finale van de Big Tour... (03-11-2025)
»
WIERDEN – De strijd om de Grote Prijs van Indoor Wierden draaide zaterdag uit op een mooi succes voor ruiters die actief zijn voor stallen uit de... (02-11-2025)