GOEDE KLASSERINGEN BIJ CONCOURSEN IN OLIVA EN GORLA MINORE

Regioruiters op dreef in buitenland

Hendrik Jan Schuttert

OLIVA/GORLA MINORE - Diverse regioruiters lieten afgelopen weekend bij wedstrijden in het Spaanse Oliva en het Italiaanse Gorla Minore klasseringen in de top tien noteren.

Hendrik Jan Schuttert en Madée Schuttenbeld sloten de week van de Mediterranean Equestrian Tour in het Spaanse Oliva in stijl af.

Schuttert reed zaterdag naar de derde plaats in de rankingproef over 1,45 meter met zijn tienjarige bruine ruin Good Farming HS (v. Carrera VDL).  Met de negenjarige vosmerrie Hertogin van de Kouberg (v. Den Ham Blue R) eindigde de Ommenaar als negende in de Grote Prijs, die over dezelfde hoogte was uitgeschreven. Met Farmers Girl voegde hij in het weekend nog een tiende plek in de rubriek over 1,35 meter op tijd toe aan zijn statistieken.

Madée Schuttenbeld werd met haar dertienjarige bruine ruin Piccolo R (v. Fentauer Z) tweede op een progressief parcours over 1,30 meter en vijfde in een rubriek op tijd over 1,30 meter.

In het Italiaanse Gorla Minore boekten Wilton en Lucas Porter, Jeroen Dubbeldam en Mart IJland klasseringen in de top tien. Wilton Porter eindigde vrijdag met de bruine ruin Janacek D (v. Quasimodo van de Molendreef) als derde in de rubriek voor zevenjarige paarden. Daarin werd zijn broer Lucas negende met de schimmelruin Whisker EIS Z (v. Chellano Aplha Z). Wilton Porter reed een dag later met de bruine hengst Sternmarke (v. Stakkato) naar de tiende plek bij de zevenjarige paarden.

Mart IJland tekende zondag in de proef met twee fasen over 1,30 meter voor de vierde positie met de negenjarige bruine ruin Händel (v. Zambesi) en voor de zesde met It’s a Dream VDW. Met Händel was hij een dag eerder al goed voor de negende stek in een zelfde rubriek. Met de schimmelmerrie Kymette E (v. Detroit VDL) werd hij een keer zevende en eenmaal negende bij de zesjarige paarden. 

Jeroen Dubbeldam werd vrijdag zevende over 1,45 meter op tijd met de tienjarige merrie Cosa Nostra (v. Conthargos) en tiende over 1,35 meter (twee fasen) met de acht jaar oude hengst Investment (v. Kannan). Zaterdag liet hij er nog een achtste plek op volgen met de vos Intertoff.

Meer Springen

»
HAAKSBERGEN – Een noodlottige misstap in de wei heeft plotseling een einde gemaakt aan het leven van de 21-jarige tophengst Carambole (v. Cassini I x... (07-07-2025)
»
AKEN –Het EK springen in La Coruna gaat alsnog aan de neus van Hessel Hoekstra voorbij. De reservecombinatie Michael Greeve en Denver schuift door... (06-07-2025)
»
AKEN – Hessel Hoekstra is zijn eerste CHIO Aken begonnen met een vorstelijk optreden. De ruiter uit Enter opende het toernooi dinsdag met een keurige... (02-07-2025)
»
OMMEN - Zoveel inschrijvingen van deelnemers dat het toezeggen van de ruiters bijna een grotere opgave is dan het organiseren van het internationaal... (01-07-2025)
»
ERMELO – Bondscoach Wout-Jan van der Schans heeft Willem Greve en Hessel Hoekstra aangewezen als deelnemers aan het Europees kampioenschap springen,... (30-06-2025)
»
KRONENBERG – Jeroen Dubbeldam hoefde zondag in de strijd om de Grote Prijs De Peelbergen over 1,45 meter met zijn tienjarige bruine ruin Kentucky N (... (30-06-2025)
»
HEETEN – Jarno Hesselink was zaterdag niet te kloppen in de rubriek over 1,30/1,35 meter met twee fasen tijdens het concours hippique in Heeten. Met... (30-06-2025)
»
BOEDAPEST - Met de derde plaats in de halve finale in Boedapest plaatsten de springruiters van TeamNL met Gert-Jan Bruggink in de gelederen, zich... (27-06-2025)
»
ENTER – Hessel Hoekstra voelt zich vereerd dat hij net als nationaal kampioen Willem Greve deel mag uitmaken van het team, dat Nederland van dinsdag... (27-06-2025)
»
ALMELO – De strijd om de Grote Prijs van de Almelose Ruiterdagen eindigde zaterdag in een fraaie zege voor Kim Bekhuis. Met haar elfjarige bruine... (21-06-2025)
»
ROTTERDAM - De springruiters van TeamNL boekten een fantastische overwinning in de derde wedstrijd van de FEI Longines League of Nations van dit... (20-06-2025)
»
ALMELO – Hessel Hoekstra sloeg tijdens de Almelose Ruiterdagen meteen twee keer toe op de eerste dag van de wedstrijden voor paarden. Met Kratos won... (17-06-2025)
»
VRAGENDER – De eerste drie dagen van Outdoor Gelderland leverden evenveel Twentse zeges op. Joanne Wes won woensdag de rubriek over 1,35 meter voor... (13-06-2025)
»
TUBBERGEN – Drie Twentse springtoppers moesten het zondag uiteindelijk afleggen tegen een ontketende Friezin in de strijd om de Grote Prijs van... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Een Grote Prijs winnen is mooi. Als je dat ook nog eens kunt doen in je eigen gemeente maakt dat het extra leuk. Eric ten Cate deed het... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Voor Lars Schröder en Matt Garrigan was de strijd om de Grote Prijs van Twente zondag hun laatste concours bij hun huidige werkgever.... (08-06-2025)
»
DRAMMEN – Thijmen Vos eindigde zaterdag met het Nederlandse team knap als derde bij de wedstrijd voor de EEF Nations Cup in het Noorse Drammen.... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – De absolute hoofdrol op de voorlaatste dag van Jumping Schröder Twente was zaterdag voor Iris Michels. De 22-jarige amazone uit het... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Jeroen Dubbeldam troefde vrijdag dertien concurrenten af in de strijd om de zege in de tweede kwalificatie voor de Grote Prijs van CSI2*... (06-06-2025)
»
TUBBERGEN – Daan van Geel schreef vrijdag tijdens CSI2* Jumping Schröder Twente de rubriek over 1,45 meter op tijd op zijn naam. De ruiter uit het... (05-06-2025)