HOLTENAAR BOEKT TWEE ZEGES EN EEN TWEEDE PLEK IN HAAKSBERGEN

Frank Buitenhuis pakt de hoofdrol

HAAKSBERGEN – Frank Buitenhuis (op archieffoto) was woensdag overdag onbetwist de meest succesvolle ruiter tijdens het Rapide springen in Haaksbergen.

De Holtenaar won twee keer en boekte ook nog een tweede plaats. Met Ivory was hij veruit de sterkste in de klasse Z, met Niosina van de Groote Kamps won hij nipt de klasse M en in de klasse L moest hij met I’m Special Easy alleen Steven Veldhuis op Iregina voor zich dulden.

Lisa Everts was zijn belangrijkste uitdager in de klasse Z. De Enschedese eindigde met Red Bul niet alleen als tweede, maar stuurde verder Lincoln Park nog naar een vierde positie achter Melvin Greveling met Noukie. Steven Veldhuis belandde met Hummer op plek vijf.

Rianne Nalis bleef in de klasse M met Just Impression maar 0,11 seconde achter bij Buitenhuis. Steven Veldhuis gaf met Isapardi bijna drie seconden toe op de winnaar.

Klasse ZZ
Marleen van der Burg heerst met Hanassi in de klasse ZZ. Vincent Geerink volgde met Elamé op 2,4 seconde als tweede en verwees Julia Houtzager-Kayser met Flint en Gerbert te Koppele met Gerardus naar de derde en vierde plaats. Sander Geerink volgde het foutloze viertal op Unfinity Bois Margot als vijfde door een lichte overschrijding van de toegestane tijd.

Marina Grondman legde in de klasse B beslag op de eerste en tweede plek. Met Kayak V & V VDL scoorde ze 80 stijlpunten, met J haalde ze er twee minder.

Ook ’s avonds werd er gesprongen in Haaksbergen. Sophia Richter snelde met Vert Bois de l’Is naar de winst in de klasse Z/ZZ, waarin Sarah Koppelman met Gillenia een kleine 0,6 seconde terrein op haar prijs moest geven.

Brit ter Harmsel won op superieure wijze de klasse M met Donkosack BB met bijna 5,5 seconde voorsprong op Amber van Marle met Gregorius. Stef Veldhuis was met Hangelo oppermachtig in de klasse L, waarin Kim Schouten met Hamira G tweede en Romy Drees met Indy John derde werd. De klasse B werd met 80 stijlpunten een prooi voor Eva Oude Wolcherink met Kentucky SDH, gevolgd door Britt Vennevertloo (72,5) met Iquinara en Romy Drees met Indy John (70).

 

Meer Springen

»
SAMORIN – Mart IJland beleefde een mooie zondag in het Slowaakse Samorin. Hoogtepunt van de dag was zijn overwinning in de finale van de Big Tour... (03-11-2025)
»
WIERDEN – De strijd om de Grote Prijs van Indoor Wierden draaide zaterdag uit op een mooi succes voor ruiters die actief zijn voor stallen uit de... (02-11-2025)
»
LYON – Willem Greve is prima op dreef tijdens het CSI5* Equita Lyon. De nationaal kampioen uit Markelo zegevierde vrijdag in de rubriek over 1,50... (01-11-2025)
»
WIERDEN – Roderick van den Engh was donderdag tijdens Indoor Wierden veruit de beste ruiter in de rubriek over 1,30 meter met twee fasen. Met zijn... (31-10-2025)
»
LEEUWARDEN – In de schaduw van Willem Greve en Hessel Hoekstra, die succesvol acteerden in het CSI3*, deden Jessie en Evi Wiefferink afgelopen week... (29-10-2025)
»
ERMELO– De Stichting Nederlands Olympiade Paard heeft twee talentvolle paarden vastgelegd die daarmee in ieder geval tot en met het WK in Aken 2026... (27-10-2025)
»
DENEKAMP – Dafne Helthuis schreef vrijdag tijdens Euregio Indoor Denekamp het masterspringen op haar naam. Met haar elfjarige vosmerrie Joanna bleef... (27-10-2025)
»
LEEUWARDEN – Willem Greve kan ook dit Jaar terugkijken op een prima optreden tijdens het CSI3* Indoor Friesland. De nationaal kampioen uit Markelo... (26-10-2025)
»
DENEKAMP – Stijn Roelink was dinsdag de baas in de hoogste rubrieken van Euregio Indoor Denekamp. De Lattropper won met respectievelijk Diamond en... (23-10-2025)
»
DENEKAMP – Joël Lustenberger schreef zaterdag tijdens de GMB Wintercompetitie de rubriek voor vijf- en zesjarige paarden over twee fasen op zijn naam... (21-10-2025)
»
HELLENDOORN – Claudia Morsink tekende zaterdag voor de enige Twentse zege in de eerste wedstrijd van de Roelofsen Horse Trucks Winter Classics van... (19-10-2025)
»
OLIVA – Willem Greve schreef zondag de Grote Prijs van de Mediterranean Equestrian Tour in  het Spaanse Oliva over 1,50 meter op zijn naam. (12-10-2025)
»
LUTTENBERG – Edwin Oosterbroek is geen ruiter die geregeld als winnaar voor de prijsuitreiking wordt opgeroepen. Tijdens het indoor Haverspringen in... (07-10-2025)
»
GORLA MINORE – Mart IJland en Jasmin Seppälä-Geerink deden afgelopen weekend beiden een forse greep in de prijzenpot tijdens het CSI in het... (07-10-2025)
»
Hessel Hoekstra boekte prima resultaten in de eerste week van de Mediterranean Equestrian Tour in het Spaanse Oliva. Hij sloot die zondag af met een... (06-10-2025)
»
SAASVELD – Het kon vrijdag niet op voor Steven Veldhuis tijdens Jumping Indoor Saasveld. De Haaksbergenaar regeerde als een vorst en zegevierde in de... (03-10-2025)
»
SAASVELD – Stef Veldhuis was woensdag de absolute uitblinker op de eerste dag van Jumping Indoor Saasveld. De jonge Haaksbergenaar zegevierde over 1,... (02-10-2025)
»
SAASVELD - De herfst is in aantocht en dat betekent dat de springruiters zich weer verplaatsen naar binnen. De eerst wedstrijd in deze regio is... (25-09-2025)
»
RIESENBECK – Annelies Vorsselmans reisde zondag met een fijn gevoel terug naar Weerselo na haar optreden tijdens het CSI5* in het Duitse Riesenbeck.... (15-09-2025)
»
KRONENBERG – Willem Greve deed van zich spreken tijdens het CSI2* De Peelbergen in Kronenberg. De nationaal kampioen boekte onder meer een zege in de... (14-09-2025)