OOK DERDE PLAATSEN VOOR HILDE WOUDSTRA EN REMCO BEEN IN DRACHTEN

Annelies Vorsselmans derde in GP

DRACHTEN – Annelies Vorsselmans tekende zondag voor een mooi slotakkoord tijdens een voor haar geslaagd Indoor Drachten. Als zestiende en laatste deelnemer aan de barrage van de Roelofsen Horse Trucks Grote Prijs over 1,45 meter boekte ze haar mooiste resultaat van het evenement op Friese bodem door met de twaalfjarige bruine ruin Wilandro 3 (v. Unistar x Ramazotti) derde te worden.

Voor de Belgische vriendin van Jeroen Dubbeldam, vrijdag met de achtjarige bruine merrie First Lady G (v. Whitaker x Lord Z) al tweede in de Big Tour, bleven de Deense Jennifer Pedersen met Didam 2 en Jur Vrieling met Baltic VDL buiten bereik.De overige vertegenwoordigers uit de regio slaagden er niet in een plek bij de eerste tien te veroveren. Lisa Everts met Captain Morgan en Hendrik Jan Schuttert met Balboa HS werden na een springfout twaalfde en dertiende. Gerco Schröder met Glock’s Dobelensky en Jeroen Dubbeldam met RHT Gioa van het Neerenbosch volgden als veertiende en vijftiende. Beiden tikten twee balken uit de lepels.

Hilde Woudstra greep met de negenjarige bruine ruin Titania (v. Lord Sandro x Germus R) de derde prijs in de wedstrijd over 1,40 meter met barrage voor de Medium Tour. Robert Vos werd vijfde met de tienjarige bruine ruin Don Gretzky (v. Corlensky), Jeroen Dubbeldam achtste met de negenjarige bruine ruin RHT Eldorado S (v. Diarado). De zege was voor een superieure Kim Emmen met Ascatano.

Remco Been bezette met de elfjarige vosmerrie Mine that Bird (v. Carthino x Indoctro) de derde positie in de twee fasenrubriek over 1,35 meter voor de Small Tour. De Wierdenaar was bijna twee seconden langzamer dan winnaar Nick van den Broek met Dubai Hbc. Robert Vos was ook in deze wedstrijd goed voor de vijfde plaats, nu met de negenjarige bruine ruin Dempseys (v. Calvaro).

Meer Springen

»
MAASTRICHT – Hessel Hoekstra presenteerde zich zaterdag en zondag drie keer in het voorste gelid tijdens het CSI4* Jumping Indoor Maastricht. (09-11-2025)
»
LUTTENBERG – Drie Twentse combinaties vormden zaterdag de helft van de overgebleven kandidaten voor de zege in de Grote Prijs van de Roelofsen Horse... (08-11-2025)
»
SAMORIN – Mart IJland beleefde een mooie zondag in het Slowaakse Samorin. Hoogtepunt van de dag was zijn overwinning in de finale van de Big Tour... (03-11-2025)
»
WIERDEN – De strijd om de Grote Prijs van Indoor Wierden draaide zaterdag uit op een mooi succes voor ruiters die actief zijn voor stallen uit de... (02-11-2025)
»
LYON – Willem Greve is prima op dreef tijdens het CSI5* Equita Lyon. De nationaal kampioen uit Markelo zegevierde vrijdag in de rubriek over 1,50... (01-11-2025)
»
WIERDEN – Roderick van den Engh was donderdag tijdens Indoor Wierden veruit de beste ruiter in de rubriek over 1,30 meter met twee fasen. Met zijn... (31-10-2025)
»
LEEUWARDEN – In de schaduw van Willem Greve en Hessel Hoekstra, die succesvol acteerden in het CSI3*, deden Jessie en Evi Wiefferink afgelopen week... (29-10-2025)
»
ERMELO– De Stichting Nederlands Olympiade Paard heeft twee talentvolle paarden vastgelegd die daarmee in ieder geval tot en met het WK in Aken 2026... (27-10-2025)
»
DENEKAMP – Dafne Helthuis schreef vrijdag tijdens Euregio Indoor Denekamp het masterspringen op haar naam. Met haar elfjarige vosmerrie Joanna bleef... (27-10-2025)
»
LEEUWARDEN – Willem Greve kan ook dit Jaar terugkijken op een prima optreden tijdens het CSI3* Indoor Friesland. De nationaal kampioen uit Markelo... (26-10-2025)
»
DENEKAMP – Stijn Roelink was dinsdag de baas in de hoogste rubrieken van Euregio Indoor Denekamp. De Lattropper won met respectievelijk Diamond en... (23-10-2025)
»
DENEKAMP – Joël Lustenberger schreef zaterdag tijdens de GMB Wintercompetitie de rubriek voor vijf- en zesjarige paarden over twee fasen op zijn naam... (21-10-2025)
»
HELLENDOORN – Claudia Morsink tekende zaterdag voor de enige Twentse zege in de eerste wedstrijd van de Roelofsen Horse Trucks Winter Classics van... (19-10-2025)
»
OLIVA – Willem Greve schreef zondag de Grote Prijs van de Mediterranean Equestrian Tour in  het Spaanse Oliva over 1,50 meter op zijn naam. (12-10-2025)
»
LUTTENBERG – Edwin Oosterbroek is geen ruiter die geregeld als winnaar voor de prijsuitreiking wordt opgeroepen. Tijdens het indoor Haverspringen in... (07-10-2025)
»
GORLA MINORE – Mart IJland en Jasmin Seppälä-Geerink deden afgelopen weekend beiden een forse greep in de prijzenpot tijdens het CSI in het... (07-10-2025)
»
Hessel Hoekstra boekte prima resultaten in de eerste week van de Mediterranean Equestrian Tour in het Spaanse Oliva. Hij sloot die zondag af met een... (06-10-2025)
»
SAASVELD – Het kon vrijdag niet op voor Steven Veldhuis tijdens Jumping Indoor Saasveld. De Haaksbergenaar regeerde als een vorst en zegevierde in de... (03-10-2025)
»
SAASVELD – Stef Veldhuis was woensdag de absolute uitblinker op de eerste dag van Jumping Indoor Saasveld. De jonge Haaksbergenaar zegevierde over 1,... (02-10-2025)
»
SAASVELD - De herfst is in aantocht en dat betekent dat de springruiters zich weer verplaatsen naar binnen. De eerst wedstrijd in deze regio is... (25-09-2025)